Kompleksowe oprogramowanie do monitorowania i oceny sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa oraz wczesnego ostrzeganiaWypróbuj bezpłatnie

Dodatkowe wskaźniki

System eanaliza.pl oferuje grupę podstawowych wskaźników analitycznych, dostępnych bezpośrednio po rejestracji konta. Zakres analizy można rozszerzyć w dowolnym czasie o wskaźniki dodatkowe, dostępne w systemie.

 

Ekran zawiera listę dodatkowych wskaźników dostępnych w systemie wraz z możliwością dodania ich do raportów. Wybór wskaźników dodatkowych poprzez ich zaznaczenie w kolumnie Dodaj do raportu powoduje zmianę wzorca wyglądu analizy. Wszystkie analizy jakie będą sporządzane, będą od tej chwili zawierały wybrane wskaźniki dodatkowe.

 

Kliknięcie nazwy wskaźnika wyświetla informację na temat definicji wskaźnika, wzoru obliczeniowego oraz interpretacji wyników.

Operacje:

Dodaj do raportu – wybór wskaźnika następuje przez zaznaczenie opcji w kolumnie Dodaj do raportu. Wybrane wskaźniki pojawią się w podglądzie wyników analizy w grupach, do których są przypisane.

plenpl
Zaloguj się do wersji biznes Zaloguj się do wersji edu Zarejestruj się w wersji biznes Zarejestruj się w wersji edu

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony wyrażają Państwo zgodę na ich wykorzystanie.OK