Kompleksowe oprogramowanie do monitorowania i oceny sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa oraz wczesnego ostrzeganiaWypróbuj bezpłatnie

Opis systemu

Przeznaczenie systemu 

System eanaliza.pl został stworzony w celu zautomatyzowanego tworzenia analiz finansowych oraz monitoringu finansów przedsiębiorstw. Łączy prostotę obsługi z szerokim zakresem funkcjonalnym, wielopoziomowym i wieloosobowym dostępem online przez 24 godziny na dobę, zautomatyzowanym importem danych z plików generowanych przez systemy księgowe oraz przejrzystą prezentacją danych.

Wygoda i funkcjonalność 

Aby rozpocząć korzystanie z systemu eanaliza.pl wystarczy komputer z dostępem do Internetu. System zapewnia czytelną prezentację danych, podpowiedzi zawierające definicje wskaźników, ich interpretację, sposób obliczenia oraz szybkie i proste tworzenie wykresów ułatwiających analizę finansów.

Jakość systemu 

System powstał przy współpracy z Ekspertami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, od wielu lat prowadzącymi badania naukowe i zajęcia dydaktyczne w zakresie analizy finansowej i finansów przedsiębiorstw.

Współpraca z Ekspertami dotyczyła budowy warstwy merytorycznej systemu, w szczególności określenia obszarów analizy, selekcji odpowiednich wskaźników oraz ich interpretacji.

Eksperci zweryfikowali również system pod względem funkcjonalności i prezentacji wyników analizy.

plenpl
Zaloguj się do wersji biznes Zaloguj się do wersji edu Zarejestruj się w wersji biznes Zarejestruj się w wersji edu

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony wyrażają Państwo zgodę na ich wykorzystanie.OK