Sprawdź jak radzą sobie konkurenci z Twojej branży

PRZETESTUJ TERAZ ▶︎

Opis systemu

Przeznaczenie systemu

System eanaliza.pl został stworzony w celu zautomatyzowanego tworzenia analiz finansowych oraz monitoringu finansów przedsiębiorstw. Łączy prostotę obsługi z szerokim zakresem funkcjonalnym, wielopoziomowym i wieloosobowym dostępem online przez 24 godziny na dobę, zautomatyzowanym importem danych z plików generowanych przez systemy księgowe oraz przejrzystą prezentacją danych.

Wygoda i funkcjonalność

Aby rozpocząć korzystanie z systemu eanaliza.pl wystarczy komputer z dostępem do Internetu. System zapewnia czytelną prezentację danych, podpowiedzi zawierające definicje wskaźników, ich interpretację, sposób obliczenia oraz szybkie i proste tworzenie wykresów ułatwiających analizę finansów.

Jakość systemu

System powstał przy współpracy z Ekspertami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, od wielu lat prowadzącymi badania naukowe i zajęcia dydaktyczne w zakresie analizy finansowej i finansów przedsiębiorstw.

Współpraca z Ekspertami dotyczyła budowy warstwy merytorycznej systemu, w szczególności określenia obszarów analizy, selekcji odpowiednich wskaźników oraz ich interpretacji.

Eksperci zweryfikowali również system pod względem funkcjonalności i prezentacji wyników analizy.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego system eanaliza.pl jest zabezpieczony certyfikatem klasy EV (Extended Validation) – jest to najwyższa ochrona danych, stosowana między innymi w bankowości elektronicznej. eanaliza.pl jest systemem samodzielnym, dostępnym online. System nie wymaga instalacji żadnych komponentów na Twoim komputerze.

Wyprzedź innych i zautomatyzuj swoje analizy finansowe

Wprowadzając do swojej oferty analizy finansowe i możliwość stałego monitorowania finansów przedsiębiorstw wychodzisz naprzeciw wymaganiom rynku.

SPRAWDŹ TERAZ ZA DARMO ▶︎

PL / EN