Kompleksowe oprogramowanie do monitorowania i oceny sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa oraz wczesnego ostrzeganiaWypróbuj bezpłatnie

Weryfikator RZiS i bilansu

Przeznaczenie narzędzia

Weryfikator RZiS i bilansu to narzędzie informatyczne, które umożliwia sprawdzenie poprawności danych zgromadzonych w następujących dokumentach: rachunku zysków i strat oraz bilansie. Weryfikator sprawdza prawidłowość struktury wymienionych dokumentów finansowych przedsiębiorstwa.

 

Poprawnie sporządzone dokumenty finansowe mogą posłużyć do opracowania analizy finansowej firmy przy wykorzystaniu systemu eanaliza.pl. Analiza finansowa zawiera ocenę ogólną w postaci standingu finansowego oraz ocenę sytuacji przedsiębiorstwa w zakresie: płynności finansowejzadłużenia i obsługi długusprawności działaniarentowności oraz ogólnej sytuacji majątkowo-kapitałowej.

Formaty importowanych plików:

  • *.pdf – pliki bilansu oraz rachunku zysków i strat w wersji porównawczej generowane przez systemy księgowe Symfonia lub Comarch Optima.
    Dokumenty nie mogą być skanowane! Import plików z formatu *.pdf polega na przetworzeniu obrazu na format liczbowy. Aby uniknąć błędów podczas wczytywania danych, ważne jest, aby pliki importowane do systemu eanaliza.pl były generowane przez systemy księgowe, a nie były skanowanymi dokumentami. Skanowanie dokumentów w sposób znaczący zmienia format graficzny pliku w odniesieniu do wzorców jakimi są pliki generowane przez systemy księgowe.
  • *.xls(x) – pliki bilansu oraz rachunku zysków i strat w wersji porównawczej wygenerowane z systemów księgowych Symfonia lub Comarch Optima.
  • *.xls(x) – pliki bilansu oraz rachunku zysków i strat sporządzone z wykorzystaniem szablonów importu danych dostępnych w systemie eanaliza.pl.
plenpl
Zaloguj się do wersji biznes Zaloguj się do wersji edu Zarejestruj się w wersji biznes Zarejestruj się w wersji edu

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony wyrażają Państwo zgodę na ich wykorzystanie.OK