Kompleksowe oprogramowanie do monitorowania i oceny sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa oraz wczesnego ostrzeganiaWypróbuj bezpłatnie

Własne wskaźniki

System eanaliza.pl oferuje grupę podstawowych oraz dodatkowych wskaźników analitycznych, dostępnych bezpośrednio po rejestracji konta. Zakres analizy można rozszerzyć dzięki możliwości definiowania nielimitowanej ilości własnych wskaźników oraz dołączania ich do raportów.

 

Ekran zawiera listę własnych wskaźników, które zostały zdefiniowane przez Użytkowników w ramach konta wraz z możliwością dodania ich do raportów. Wybór wskaźników własnych poprzez ich zaznaczenie w kolumnie Dodaj do raportu powoduje zmianę wzorca wyglądu analizy.

 

Wszystkie sporządzane analizy będą od tej chwili zawierały wybrane wskaźniki.

Operacje:

  • Dodaj wskaźnik – możliwość definiowania nowych wskaźników w ramach konta,
  • Edycja – umożliwia zmianę zdefiniowanego wskaźnika,
  • Usuń – usuwa wskaźnik,
  • Dodaj do raportu – wybór wskaźnika następuje przez zaznaczenie opcji w kolumnie Dodaj do raportu. Wybrane wskaźniki zostaną przyporządkowane do zdefiniowanych grup wskaźników i pojawią się w podglądzie wyników analizy.
plenpl
Zaloguj się do wersji biznes Zaloguj się do wersji edu Zarejestruj się w wersji biznes Zarejestruj się w wersji edu

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony wyrażają Państwo zgodę na ich wykorzystanie.OK