Kompleksowe oprogramowanie do monitorowania i oceny sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa oraz wczesnego ostrzeganiaWypróbuj bezpłatnie

Wielopoziomowy dostęp

System umożliwia zróżnicowanie uprawnień dostępu do danych w ramach konta oraz zróżnicowanie uprawnień do zarządzania kontem i danymi. Jedynie Właściciel konta może definiować uprawnienia dostępu. Zmiany uprawnień można dokonać w dowolnym czasie.

Poziomy dostępu do konta w systemie:

  • Właściciel posiada pełny dostęp do funkcjonalności systemu, danych oraz pełny dostęp do zarządzania kontem. Tylko jedna osoba w ramach konta może posiadać uprawnienia Właściciela.
  • Użytkownik posiada pełny dostęp do tworzenia analiz finansowych, ich edycji i rozbudowy dla przypisanych przez Właściciela Klientów. Użytkownik może tworzyć własne wzorce analiz i raportów. Liczbę Użytkowników możliwych do zdefiniowania w ramach konta ogranicza wybrany pakiet usługi. Jeżeli konto zostało stworzone z wykorzystaniem adresu email z domeną firmową, wtedy dla powyższej domeny można tworzyć nielimitowaną liczbę użytkowników. Wszyscy nielimitowani użytkownicy muszą posiadać adresy mailowe z domeny firmowej. Funkcjonalność nie jest aktywna w przypadku stosowania domen globalnych.
  • Obserwator to rodzaj ograniczonego dostępu do konta. Posiada uprawnienia jedynie do przeglądania danych, jakie zostaną mu udostępnione. Liczbę możliwych do zdefiniowania Obserwatorów ogranicza wybrany pakiet usługi.
plenpl
Zaloguj się do wersji biznes Zaloguj się do wersji edu Zarejestruj się w wersji biznes Zarejestruj się w wersji edu

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony wyrażają Państwo zgodę na ich wykorzystanie.OK