Porównaj wyniki Twojej firmy do branży, w której działasz

PRZETESTUJ TERAZ ▶︎

Wielopoziomowy dostęp

System umożliwia zróżnicowanie uprawnień dostępu do danych w ramach konta oraz zróżnicowanie uprawnień do zarządzania kontem i danymi. Jedynie Właściciel konta może definiować uprawnienia dostępu. Zmiany uprawnień można dokonać w dowolnym czasie.

Poziomy dostępu do konta w systemie:

  • Właściciel posiada pełny dostęp do funkcjonalności systemu, danych oraz pełny dostęp do zarządzania kontem. Tylko jedna osoba w ramach konta może posiadać uprawnienia Właściciela.
  • Użytkownik posiada pełny dostęp do tworzenia analiz finansowych, ich edycji i rozbudowy dla przypisanych przez Właściciela Klientów. Użytkownik może tworzyć własne wzorce analiz i raportów. Liczbę Użytkowników możliwych do zdefiniowania w ramach konta ogranicza wybrany pakiet usługi. Jeżeli konto zostało stworzone z wykorzystaniem adresu email z domeną firmową, wtedy dla powyższej domeny można tworzyć nielimitowaną liczbę użytkowników. Wszyscy nielimitowani użytkownicy muszą posiadać adresy mailowe z domeny firmowej. Funkcjonalność nie jest aktywna w przypadku stosowania domen globalnych.
  • Obserwator to rodzaj ograniczonego dostępu do konta. Posiada uprawnienia jedynie do przeglądania danych, jakie zostaną mu udostępnione. Liczbę możliwych do zdefiniowania Obserwatorów ogranicza wybrany pakiet usługi.

Wyprzedź innych i zautomatyzuj swoje analizy finansowe

Wprowadzając do swojej oferty analizy finansowe i możliwość stałego monitorowania finansów przedsiębiorstw wychodzisz naprzeciw wymaganiom rynku.

SPRAWDŹ TERAZ ZA DARMO ▶︎

PL / EN