Analizuj swoje finanse i wyprzedź konkurencję!

PRZETESTUJ TERAZ ▶︎

Analiza ryzyka w eanaliza.pl

Podczas "8th European Risk Conference" zespół eanaliza.pl wygłosił referat pt. "Monitoring ryzyka w sektorze MŚP realizowany w oparciu o wyniki analizy finansowej". Omówiono zagadnienie monitorowania ryzyka w przedsiębiorstwach sektora MŚP. Wskazano kluczowe grupy wskaźników finansowych oraz najistotniejsze wskaźniki, którymi można się posłużyć w celu zapewnienia ciągłego procesu monitorowania ryzyka w przedsiębiorstwie. Przedstawiono również funkcjonalność systemu eanaliza.pl, który umożliwia obliczanie wartości wskaźników opisujących bieżącą sytuację finansową firmy. Korzystając z systemu eanaliza.pl dokonano analizy czynników ryzyka w hipotetycznym przedsiębiorstwie sektora MŚP.

Na podstawie dokonanej analizy stwierdzono, że narzędzia IT, takie jak system eanaliza.pl mogą stanowić istotne wsparcie dla przedsiębiorstw sektora MŚP w kontekście zarządzania ryzykiem.

Jeśli są Państwo zainteresowani zagadnieniem monitoringu ryzyka i chcieliby Państwo zapoznać się z całym tekstem artykułu to zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@technicenter.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie eanaliza.pl

Publikacja konferencyjna dotycząca monitorowania i zarządzania ryzykiem

Wyprzedź innych i zautomatyzuj swoje analizy finansowe

Wprowadzając do swojej oferty analizy finansowe i możliwość stałego monitorowania finansów przedsiębiorstw wychodzisz naprzeciw wymaganiom rynku.

SPRAWDŹ TERAZ ZA DARMO ▶︎

PL / EN