Sprawdź jak radzą sobie konkurenci z Twojej branży

PRZETESTUJ TERAZ ▶︎

eanaliza.pl Edu – wersja edukacyjna

W systemie eanaliza.pl został dodany nowy moduł w postaci wersji edukacyjnej, która nosi nazwę wersja Edu. Moduł jest przeznaczony dla studentów i uczniów, a także wykładowców i nauczycieli, prowadzących zajęcia z przedmiotów finansowych. Wersja Edu może być narzędziem wspomagającym proces nauczania w zakresie zagadnień finansowych, zarządzania firmą lub analizy finansowej.

Dostęp do wersji Edu eanaliza.pl jest całkowicie bezpłatny, a logowanie do niego powinno odbywać się adresem mailowym z domeny swojej uczelni. Jeżeli użytkownik będzie logował się innym adresem mailowym, to system podpowie co dalej zrobić, czyli jak potwierdzić, że jest się studentem.

Poniżej kilka przykładów, w jaki sposób studenci mogą wykorzystać wersję Edu systemu eanaliza.pl:

  • wyniki analizy finansowej firmy w postaci rysunków i tabel można łatwo zamieścić w pracach projektowych, zaliczeniowych i innych, wzbogacając ich zawartość,
  • można realizować ćwiczenia zdobytej wiedzy z zakresu finansów firmy i analizy finansowej na rzeczywistych przykładach,
  • można przekazywać wyniki ćwiczeń z analizy finansowej do wykładowców celem sprawdzenia lub oceny postępu prac.

Wersja Edu systemu eanaliza.pl daje wykładowcom możliwość weryfikacji postępu prac zaliczeniowych lub projektowych studentów. Jest to realizowane przez funkcje systemu w postaci ról użytkownika lub obserwatora. Student, który jest właścicielem konta nadaje uprawnienia edycji lub odczytu do realizowanych przez siebie analiz.

Dostęp do wersji edukacyjnej możliwy jest z poziomu strony głównej eanaliza.pl na banerze Narzędzie dydaktyczne pod przyciskiem o nazwie Wersja edukacyjna. Można również skorzystać bezpośrednio z linku https://eanaliza.pl/edu-web/.

Wykorzystaj zdobytą wiedzę w praktyce sporządzając analizy finansowe przedsiębiorstw

System eanaliza.pl ułatwi prezentację wyników analiz finansowych firm, przedstawiając je w formie graficznej.

SPRAWDŹ TERAZ ZA DARMO ▶︎

PL / EN